بانک جامع اطلاعات فرش و دست بافته های ایران
 

  جستجو
 موزه فرش  
بازرگاني سبحه
 OldCarpet.com  
 مجله گره  
 مجله هالي
 سازمان توسعه تجارت ايران
 Miri Iranian Knots
 ICOC
 Araghchi Carpet
 DOMOTEX
 مرکز ملي فرش
 فرش در آيينه مجلات
 دسترسي اعضا
نام:
رمز عبور:


عضو جديد














 

نظر بدهيد! 

نسخه چاپ

 ارسال براي ديگران

 بازگشت




تاريخ درج: 10/12/96


برگزیدگان دوازدهمین دوره از المپیاد ملی فرش دستباف ایران



۹۶/۱۲/۱۰_سایت اطلاع رسانی فرش ایران _ کارپتور
    
    

    
    
    در این المپیاد علمی و مهارتی که به مدت سه روز و به میزبانی کاشان برگزار شد؛ شرکت کنندگان در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی در گرایش های "مرمت"، "رنگرزی"، "بافت" و "طراحی" فرش دستباف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
    
    گروه طراحی : مجید نیکویی* مجید اکبری * روجا احمدی
    
    گروه بافت: میثم براری *منوچهر مظفری *خانم اکرم اولیایی طبای
    
    گروه رنگرزی : دکتر احمد اکبری* دکتر سیامک صفاپور* دکتر محمد خواجه مهریزی
    
    گروه مرمت: محمدرضا ستاری *سیروس مرادی* هادی پورجهان
    
    فهرست برگزیدگان دوازدهمین المپیاد فرش ایران:
    بخش دانش آموزی (گرایش بافت):
    رتبه اول :سحر بنیاد امام قلی از خراسان رضوی،
    رتبه دوم :شیرین شیخ مظفری از کرمان،
    
    رتبه سوم :زینب محمدی از اصفهان،
    
    بخش دانش آموزی (گرایش رنگرزی):
    فاطمه سلیمانی از اصفهان، رتبه اول
    نازیلا نوری از اصفهان، رتبه دوم
    ملیکا سلیمانی دهقان از تهران، رتبه سوم
    
    بخش دانش آموزی (گرایش طراحی):
    زهرا تقی پور از خراسان رضوی، رتبه اول
    زهرا واعظی از خراسان رضوی، رتبه دوم
    آزاده تاج پور از خراسان رضوی، رتبه سوم
    
    بخش دانشجویی (گرایش بافت):
    سوسن شجاعی کاریزکی از تهران، دانشگاه علمی کاربردی واحد ولنجک رتبه اول
    اکرم ناصر پور از اصفهان، رتبه دوم
    مبارکه پزشکی از خراسان رضوی، رتبه سوم
    
    بخش دانشجویی (گرایش رنگرزی):
    شبنم تخت کوسه از اصفهان، رتبه اول
    مژگان یونسی از فارس، رتبه دوم
    حمیده سلطانی قدیم از آذربایجان شرقی، رتبه سوم
    
    بخش دانشجویی (گرایش طراحی):
    مرضیه زمانی فرادنبه از چهار محال و بختیاری، رتبه اول
    فائزه عسگری از کرمان، رتبه دوم
    میلاد بهمنی آذربایجان شرقی، رتبه سوم
    
    بخش دانشجویی (گرایش مرمت):
    زهرا قربانی فر از تهران دانشگاه علمی کاربردی واحد ولنجک ، رتبه اول
    نگین قاسمی از تهران، رتبه دوم
    طاهره زارع از فارس، رتبه سوم 




 
  پيشخوان
  مراکز آموزشی
  مرکز تحقيقات فرش دستباف ايران
  تورهای آموزشی گردشگری فرش دستباف Persian Carpet Educational Tours
  بانك جامع اطلاعات نان و گندم ايران
  پژوهشکده هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی
  همایش گنجینه های از یاد رفته هنر ایران
    کليه حقوق متعلق به سايت اطلاع رساني فرش ايران است
نقل مطالب به هر شکل تنها با ذکر عنوان و نشاني سايت مجاز است
CARPETOUR.COM   2000-2009 All Rights Reserved.